Medixil Men Extra Strength Roll-on 30ml

 • 3 best seller
 • wyświetlenia: 248/194/194
 • Bezpłatna wysyłka
  Inpost Paczkomaty
 • Zamów do 12:00.
  Wysyłka tego samego dnia
 • Bezpieczne zakupy
   

 • 35.00 zł
share

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Nasi klienci często zastanawiają się, dlaczego Medixil jest tak skuteczny. Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, postanowiliśmy zebrać najczęściej pojawiające się pytania w jednym miejscu.

Medixil to nowoczesny regulator pocenia. Wykorzystuje innowacyjną technologię DryPlus. Substancją aktywną jest chlorek glinu w delikatnej dla skóry bazie. Po nałożeniu na skórę, wchodzi w reakcję z wodą, znajdującą się w kanalikach gruczołów potowych. W ten sposób, powstaje żelowy korek. Pot nie wydostaje się na powierzchnię skóry, która pozostaje sucha i świeża. Efekt utrzymuje się aż 3-5 dni. Po tym czasie, warstwa żelowa zostaje rozpuszczona. Aby efekt się utrzymał, trzeba więc ponownie nałożyć Medixil.

Medixil nie jest zwyczajnym antyperspirantem, ale specjalistycznym regulatorem pocenia. Wykorzystuje innowacyjną technologię DryPlus. Skuteczność działania chlorku glinu została potwierdzona w badaniach klinicznych.

Medixil ma wygodną formę roll-onu, co znacznie ułatwia aplikację. Wystarczą dwa obroty kulki w górę i w dół, aby nałożyć odpowiednią ilość antyperspirantu. Jedna aplikacja daje efekty na 3-5 dni.

W godzinach wieczornych, wydzielanie potu jest najmniej intensywne. Dzięki temu, w gruczołach potowych znajduje się mniej wody niż zwykle. Utworzenie żelowego korka, blokującego pocenie, jest więc łatwiejsze.

Pocenie to mechanizm, który umożliwia regulację temperatury i usuwanie toksyn. Warto jednak pamiętać, że człowiek nie poci się wyłącznie pod pachami, chociaż to tam znajduje się najwięcej gruczołów potowych. Po nałożeniu Medixilu, pocenie nie ustaje w całym ciele, ale tylko w okolicy, w której został zaaplikowany.

Tak. Medixil nie posiada zapachu. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, żeby podczas jego stosowania używać perfum.

Nie, jeśli jest poprawnie stosowany. Antyperspirant należy nałożyć wieczorem i poczekać z założeniem odzieży do pełnego wyschnięcia. Następnego dnia rano, przed ubraniem się, trzeba umyć skórę pod pachami wodą z mydłem. Jeśli będziemy stosować się do tych zasad, na odzieży nie pojawią się zabrudzenia.

Tak. Został dopuszczony do obrotu, zgodnie z Europejskim Rozporządzeniem bezpieczeństwa kosmetyków. Dodatkowo, posiada certyfikat AllergyCertified, co oznacza, że jest hipoalergiczny.

Przed okresem dojrzewania, nadpotliwość występuje niezwykle rzadko. Jeżeli się pojawi, warto więc zgłosić się do lekarza. Medixil można stosować się od 13. roku życia. Warto jednak zdecydować się na produkt z linii Sensitive i ograniczyć nakładaną ilość.

Podczas pierwszego zastosowania, może pojawić się delikatne swędzenie lub zaczerwienienie. Należy więc powtórzyć próbę za kilka dni. Jeżeli podrażnienia nie ustępują, oznacza to, że pojawiła się reakcja alergiczna. Trzeba więc przerwać stosowanie preparatu.

Gdzie kupisz Medixil?

Medixil kupisz w naszej sieci partnerów

Sieć Partnerów Medixil działa w oparciu o najlepszy Program Partnerski w Polsce. Nasi Partnerzy to ponad 900 firm działających na terenie całej Polski.

Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Dane kontaktowe

Aspen Distribution

04-637, Warszawa
ul. IX Poprzeczna 3

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00. +48 22 812 54 80 sklep@aspendistribution.pl
Dołącz do nas